Sevgiliye söylenecek uzun sözler, Gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar
 

Sevgiliye söylenecek uzun sözler


Sevgiliye söylenecek uzun sözler, Bazende Gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar kadar özel olamayabilir. Ta ki Hiç duyulmamış Uzun Aşk Sözleri ve ya En Güzel Seni Seviyorum Sözleri yolladığımız vakit sevgiliyi mutlu edebiliriz.

sevgiliye söylenecek uzun sözler sevgilinin ruh haline, zamana ve mekana göre değişiklik gösterebilen, hatta Gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar ancak yıllar sonra bile akla geldiğinde dudaklara sıcak ve buruk bir gülümseme yerleştirebilen cümledir.

sevgiliye söylenecek uzun sözler

— Şimdi sensizliğin naklen mutsuzluğum yayınlanıyor. Ve herkes çektiğim sensizlik acısını canlı izliyor. İnanır mısın be sevgilim, yokluğun reyting rekorları kırıyor.

— Örselenmiş bir çocukluk işte benim bütün hikâyem. Kaç sevda geçse de üzerinden bu yıkıntıları onaramazsın. İstersen hiç başlamasın geç kalmışız birbirimize, yanlış kapılarda geçmiş bunca yıl dönemeyiz artık ilk gençliğimize, istersen hiç başlamasın söz verelim kendimize.

— Sorarlarsa beni sana; sevilmeden seviyordu de. Ne kadarda saftı de. O kadar seviyordu ki kaldıramadım de. İçin de bir ateş yaktım halen yanıyor de. Gitmeyince aramayınca eridi bitti de. Bir de dünyası vardı onu da ben kararttım de. Kendi eliyle bir çukur kazdı. Ben de gömdüm de!

— Benim de zaten hiç gücüm yok, yüzüm yok, hiç umudum yok. Ama bil ki farklı bir hayaldi. İşkenceydi bazen, bazen çok güzeldi. Ama anlıyorum sesinden, kurtulmuşsun sen nokta konmuş, bitmiş en güzel hikâyem.

— Mızıkçılık yapmadan, oyununun kuralına uyup, yalanlarına inanıyormuş gibi yaptım. Devam etmiştim beni sevdiğine inanmaya.

— Eskiden karanlıklardan ve yağmurlardan korkardım şimdi ise yağmurlar gözyaşım oldu, karanlıklar ise sırdaşım oldu.

— Üç yanlışım oldu. Tanıdım, güvendim, inandım! Bir doğrum oldu. Sevdim ama üç yanlış, bir doğruyu sildi.

sevgiliye söylenecek sözler kısa

sevgiliye söylenecek sözler kısa başlıklı bu kısımda “ Gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar ve Hiç duyulmamış Uzun Aşk Sözleri yer almaktadır.

Burada en güzel kitap sözleri arasından seçtiğimiz sevgiliye söylenecek uzun sözler yazılarını listeledik..

— Eğer bir insanı gerçekten unutmak istiyorsan onunla yaşadıklarını değil, onun sana yaşattıklarını hatırla.

— Senin de sevdiğini sanmıştım. Ya da öyle olmasını istediğim için, kendimi buna inandırmıştım.

— Kimine git dersin değerli olursun, kimini canından çok seversin gereksiz olursun.

— Sen kalmaya bir neden bulamadın ya, ben ölmeye ne bahaneler bulurum şimdi.

sevgiliye söylenecek uzun sözler kısa

— Bazen insan ‘Seni seviyorum’ diyemez. Sadece ‘Sana da iyi geceler’ demekle yetinir.

— Arada bir yokluyorsun sol yanımı. Öyle bir seni seviyorum dedin ki inan olsun kalbime indin.

— Adın ki en güzel kelimedir dağarcığımda ne zaman ansam; kelimelerim kendini asar darağacında.

— Kimseyi kırmayayım diyorum, bir de bakıyorum kendim paramparçayım.

— Bazen sadece seninle konuşsun istersin. Ama o herkesle konuşur, sana susar.

— Yüreğim hep gururuyla övündü. Burada gidene dur denilmiyor!

sevgiliye söylenecek sözler

Sevgiliye söylenecek sözler isimli bu başlık altında sevgiliye güzel sözler bulabilir hatta Hiç duyulmamış Uzun Aşk Sözleri okuyabilirsiniz. Yukarıdaki başlıkta yer verdiğimiz Gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar yazılarına bu başlık altında da yer verdik.

Damar whatsapp sözleri başlığı altında sevgiliye söylenecek uzun sözler listeledik..

— Ne olurdu zamanla geçecek değil de zamanla gelecek deselerdi.

— Gel de birbirimizin kadrini bilelim. Çünkü ansızın ayrılacağız birbirimizden.

— Hayatta sevmem’ dedin ya, bunun ahireti de var, umutlanıyor insan işte.

— Canı yanan sabretsin, canı yakan, canının yanacağı günü beklesin!Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile … Ama yine de bir umut taşıyorum Belki seven sevilir diye.

— Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

— Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen,Bilki senin için yanan kalbimdir.

— Bazen sana gayesiz, raslantısal bakardım… Sense kaçırırdın gözlerini benden.Oysa , sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm. Gözlerin olmadan da kalbini göreceğimden habersizdin.Ve hatta sana bakmadan seni hissettiğimi bilmezdin

— Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar. Üşüyorum ben yanında. Çünkü varlığın içime serinlik veriyor

— İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum

— Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini.Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren.

— Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilir miyim dedi usulcacık. Sandım eylemlerin, insanların gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını Seyredecek.”Evet” dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. şaşırdım.Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni.

— Gelecekten de pek umutlu değilim artık. Adı gelecek olsa ne olur, seninle gelmedikten sonra.

— Başkasını sevmen, bana acı verir mi sandın? Sen beni de sevmemiştin ki zaten. Çocuktum işte, öyle inanmıştım ki döneceğine.

— Bırak hayatım bana kalsın al anılar sende kalsın ver sevgimi belki o zaman anlarsın!

— Sanma ki sevmekle usanır bu yürek. Kaderde varsa eğer, sevginle ölmesini de bilirim elbet. Zannetme ki beklemekle usanır yürek. Bir değil bin ömrüm olsa da beklemesini bilirim elbet.

— Çalacak bir kapım yok, mutluluğa hasretim. Artık sokaklar benim, görüyorsun değil mi?

Gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar

Gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar isimli bu başlık altında sevgiliye aşk mesajları listelenmiştir. Gece yarısı sevgilinizi mi özlediniz sevgiliye söylenecek sözler mi arıyorsunuz ilk bakacağınız yer trend sözler .com olmalı..

yi Geceler Mesajı Sevgiliye, İyi Geceler Mesajı Resimli, Resimli İyi Geceler Mesajları, Sevgiliye uyurken Atılacak mesajlar, Arkadaşa İyi Geceler Mesajları,

Gece ne kadar karanlık olursa olsun, hayatımın ayı her zaman bir milyon yıldızın ışığıyla parlayacak. İyi geceler aşkım!

Uyurken o kadar güzel görünüyorsun ki sana bakmadan duramıyorum. Gecenin sessizliği bana sana ne kadar aşık olduğumu hatırlatıyor.

Birbirimizden çok uzakta olabiliriz ama ruhlarımız her zaman sevgiyle bağlantılıdır, sevgilim. İyi geceler.

Sana o kadar aşığım ki artık gecelerimin ne zaman bitip günlerin ne zaman başlayacağını bilmiyorum. İyi geceler tatlı rüyalar aşkım!

Her gece rüyalarımda geri döndüğün sürece ışıkları kapatmaktan korkmuyorum. İyi geceler canım!

İyi geceler aşkım! Rüyalarımda bile seninle olmak istiyorum. Çünkü onları benim için rengarenk yapıyorsun!

Seni her gün ve her gece düşünüyorum çünkü benim için doğru kişi sensin. Seni çok seviyorum! İyi geceler!

“Yatakta yatan ve şu mesajı okuyan dünyanın en tatlı kızına: Umarım bu güzel gece mesajı onun yüzünü güldürür. İyi geceler aşkım!”

Aşkının sıcaklığı beni her zaman rahatlatır; Umarım benim de sevgim kalbine ulaşır. İyi geceler, tatlım!

— Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış. Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi… Ellerin bir martı, telaşlı ve ürkek. Ellerin fırtınada çırpınan bir beyaz yelken…

— Günler sensiz geçer oldu, yüreğim benden gider oldu. Baharı beklerken güzelim, hep güneşi arar oldum.

— Her şeyin bir sonu var ama sonu yok ki düştüğüm yerin. Sana değil artık güzelim, ah ölüme koşar içim.

— Aynı kitapları okur, aynı filmleri izler, aynı müzikleri dinlerdik. Herkesten farklıydık biz. Biz gerçekten ayrıydık. Şimdi ne okusam, ne izlesem, ne dinlesem hemen elim telefona gidiyor sonra o eskidendi diyorum çünkü biz artık gerçekten ayrıydık

— Çok saçmaladım, bağışla. İnsanın kalbi darmadağın olunca, kafası da karışıyor. Mümkünse, söylediklerimi unuturken beni aklından çıkarma.

— Çok sahiplenmeden seveceksin mesela. Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, hem de hep senin kalacakmış gibi.

— Benden su katılmamış şiirler istiyorsun. Kalem mi yazıyor sandın? Ben harfleri denizlerden söküp tek tek, gözlerimden süzüyorum göremiyorsun.

— Güzel olsan da kalmaz bu dünya, mecnun olsan da güvenmem artık sana, artık herkes kendi yoluna ben seçtim yolumu sana elveda!

— Uykusuz gecelerimde gözyaşlarımla yazdım adını kalbime güneşsiz günlerimde kanımla suladım resimlerimizi yeniden gelirsin diye!

— Bir gün ölürsem haberim sana gelirse mezarımın başına sakın gelme sadece elini kalbine koy ve özür dile belki o zaman mutlu olurum.

— Gül şimdi ağlayan gözlerime bakarak gül! ( sevgiliye söylenecek uzun sözler) Yarınların için gül çektiğim acılar için gül sen hep gül beni düşünme gülüm.

— Bir sonraki sessizliğim senin için güzelim zamansız gelen ayrılıklar kalbimi yaralar ağlayan gözlerim elbet bir gün aşk acısı için değil hayat acısı için ağla

— Ağlıyorsa gözlerim kurumuş aşkımızın yeşermesi içindir bebeğim sen anlamazsın ben anlatıyorum gözyaşlarıma seni.

Hiç duyulmamış Uzun Aşk Sözleri

Hiç Duymadığınız uzun aşk sözleri mi aradınız şuan okuduğunuz başlık altında hiç duyulmamış aşk sözleri yani sevgiliye aşk sözleri sıralanmıştır, Tabiki sevgiliye söylenecek güzel sözler kısa olarakta bir sonraki başlıkta yerini almaktadır.. Okumaya devam edin lütfen..

— Bilsem ki bir daha hiç dönmeyecek, bilsem ki gözyaşım hiç dinmeyecek, utanmam sıkılmam mutsuzluğuma, şimdi sensiz cehennemde yaşlanacağım.

— Şimdi sensizliğin naklen mutsuzluğum yayınlanıyor. Ve herkes çektiğim sensizlik acısını canlı izliyor. İnanır mısın be sevgilim, yokluğun reyting rekorları kırıyor.

— Örselenmiş bir çocukluk işte benim bütün hikâyem. Kaç sevda geçse de üzerinden bu yıkıntıları onaramazsın. İstersen hiç başlamasın geç kalmışız birbirimize, yanlış kapılarda geçmiş bunca yıl dönemeyiz artık ilk gençliğimize, istersen hiç başlamasın söz verelim kendimize.

— Sorarlarsa beni sana; sevilmeden seviyordu de. Ne kadarda saftı de. O kadar seviyordu ki kaldıramadım de. İçin de bir ateş yaktım halen yanıyor de. Gitmeyince aramayınca eridi bitti de. Bir de dünyası vardı onu da ben kararttım de. Kendi eliyle bir çukur kazdı. Ben de gömdüm de!

— Benim de zaten hiç gücüm yok, yüzüm yok, hiç umudum yok. Ama bil ki farklı bir hayaldi. İşkenceydi bazen, bazen çok güzeldi. Ama anlıyorum sesinden, kurtulmuşsun sen nokta konmuş, bitmiş en güzel hikâyem.

— Mızıkçılık yapmadan, oyununun kuralına uyup, yalanlarına inanıyormuş gibi yaptım. Devam etmiştim beni sevdiğine inanmaya.

— Eskiden karanlıklardan ve yağmurlardan korkardım şimdi ise yağmurlar gözyaşım oldu, karanlıklar ise sırdaşım oldu.

— Üç yanlışım oldu. Tanıdım, güvendim, inandım! Bir doğrum oldu. Sevdim ama üç yanlış, bir doğruyu sildi.

— Eğer bir insanı gerçekten unutmak istiyorsan onunla yaşadıklarını değil, onun sana yaşattıklarını hatırla.

— Senin de sevdiğini sanmıştım. Ya da öyle olmasını istediğim için, kendimi buna inandırmıştım.sevgiliye söylenecek uzun sözler

— Kimine git dersin değerli olursun, kimini canından çok seversin gereksiz olursun.

sevgiliye söylenecek güzel sözler kısa

Sevgiliye söylenecek güzel sözler kısa olarak hazırladığımız bu başlık altında Gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar kısa olarak hazırlanmıştır.

— Sen kalmaya bir neden bulamadın ya, ben ölmeye ne bahaneler bulurum şimdi.

— Bazen insan ‘Seni seviyorum’ diyemez. Sadece ‘Sana da iyi geceler’ demekle yetinir.

— Arada bir yokluyorsun sol yanımı. Öyle bir seni seviyorum dedin ki inan olsun kalbime indin.

— Adın ki en güzel kelimedir dağarcığımda ne zaman ansam; kelimelerim kendini asar darağacında.

— Kimseyi kırmayayım diyorum, bir de bakıyorum kendim paramparçayım.

— Bazen sadece seninle konuşsun istersin. Ama o herkesle konuşur, sana susar.

— Yüreğim hep gururuyla övündü. Burada gidene dur denilmiyor!

— Ne olurdu zamanla geçecek değil de zamanla gelecek deselerdi.

— Gel de birbirimizin kadrini bilelim. Çünkü ansızın ayrılacağız birbirimizden.

— Hayatta sevmem’ dedin ya, bunun ahireti de var, umutlanıyor insan işte.

— Canı yanan sabretsin, canı yakan, canının yanacağı günü beklesin!

sevgiliye söylenecek uzun sözler yazımızın sonuna geldik hoşçakalın..

 

Bir cevap yazın