İnstagram duygusal sözleri
 

instagram duygusal sözleri


İnstagram duygusal sözleri sayfamıza hoş geldiniz bu güzel instagram sözleri sayfamızda instagramda paylaşılacak güzel sözler, en duygusal sözler yer almaktadır.

Yeni instagram duygusal sözleri

İnstagram duygusal sözleri sayfamızı facebook gibi sosyal mecralardada paylaşabilirsiniz.

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir. 

Utanırım, söyleyemem yaşadığım yalnızlığı, kelimeler yetmiyor k; bu mu sevda dedikleri.

Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsın.

Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin.

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, işte o anı senle yasadım senle sevdim.

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yinede…

Yaprak döken gençliğimin satir aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun bas harflerisin. 

Aslında suçum yok hakim bey bende yakmak istemezdim bu şehri ama ne yapayım üşümesin sevdiğimin elleri.

Gece gündüzden, doğru yanlıştan kaçar. Güneş yalnızdır ama etrafına ışık saçar.

Hayata bir adım daha yaklaştım seninle. Tutunca ellerini hayata bağlanırım sevgilim. Sen hayatı bana öğrettin, kalbime sevmeyi gösterdin.

Geldiğin kadar değil göründüğün kadar mutlusun ve sakın ola unutma gittiğin kadar değil hak ettiğin kadar unutulursun.

Atomu çekirdeğine kadar çözdüm ama senin o güzel gözlerinin ardındaki sırrı çözemedim.

Benim en çok sevdiğim insan sen isen, neden bana en çok ızdırabı verende sensin? 

Sevmek, sevdiği insanın elini tutmaya bile kıyamamak demektir. Sevmek var ya sevmek karşısındaki insanın gözlerine bakarken seni seviyorum diyebilmektir. Her insan sevmesini bilemez ve her insan da sevilmez.

Sevilmek umuduyla sevmek insanidir. Fakat sevmek için sevmek, meleklere mahsustur. 

Eğer bir dilek hakkım olsaydı benim hayatıma getirdiğin mutluluğun aynısını sana getirmeyi dilerdim. Sevmenin nasıl bir şey olduğunu hissetmeni dilerdim.

instagramda paylaşılacak güzel sözler

İnstagramda paylaşılacak sözler makalemiz kısa sözler ve uzun sözler olarak hazırlanda çok yakında güncellenecek olan instagram duygusal sözleri resimli olarak karşımıza çıkacak.

Ey sevgili sen bilir misin mumyalama tekniğini? Dur anlatayım istersen. Mumyalama tekniğinde önce gözlerini alırlar, sonra aklını, en sonunda da kalbini alırlar. Ey sevgili sende, bende mumyalama tekniği uyguladın. Önce gözlerimi sonra aklımı en sonunda da kalbimi aldın. 

Yokluğunun kurduğu acılardan bir yol çizdim yüreğime, artık dönsen de olur dönmesen de.. Bir gün bu yürek bu bedene ağır geldiğinde, senide unuturum sevgini de. Alacaklarım kaldı sende biraz sevgi biraz gurur. Sana ihanetin adını sorduğumda adı yok demiştin. Şimdi ben son sözümü söylüyorum. Unutma ihanetin adı yoksa affı da yoktur.

Aşkın mantığı olmaz. Sakın ha! Dostum içme aşk zehrini su diye aşk pınarından, ya Ferhat gibi atlarsın kayalardan ya da mecnun olur dolaşırsın çöllerde kahrından. 

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

Dışarıda yağmur kalbimde rüzgar seviyorum seni dünyalar kadar. Yüreğim yanar gözlerim ağlar içimde sadece senin hasretin var. 

Kimse seni benim kadar sevemez, çünkü kimsenin kalbi benimki gibi açık değildir.

Ölüm olsun seni unuttuğum gün instagram duygusal sözleri diyorsam ve sen benim için bu kadar vazgeçilmez olduğunu bildiğin halde gidiyorsan yaşamam sebebim olsan bile kal demem. 

Mantığa her ne kadar uymasa da, insanın elindekilere razı olması demek özgürlüğün kapısını ardına kadar açması demektir.

Kadın, insanın gölgesi gibidir; kovalarsanız kaçar, kaçarsanız kovalar. 

Onca gün, ah, onca gün görürüm seni. Nasıl öderim, neyle öderim onca somut ve onca yakın oluşunu?

Sevmek ‘seviyorum’ demek değil, yüreğinde hissetmektir. Ve aşk yanında olanı sevmek değil, bazen gelmeyecek birini beklemektir.

İnstagram Biyografi Sözleri

instagram duygusal sözleri sayfamızda İnstagram Biyografi Sözleri bölümü aşağıdadır umarımki beğenirsiniz.

Baharın gelmesiyle taşlar yeşermez toprak ol ki sende renk renk güller açsın.

Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce.

Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara. Senin gözlerinde ışıldayan bir çift yıldızı gönderirdim.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin. Ve ben seni o kadar çok seveceğim ki. Bir daha cennetine dönemeyeceksin.

Gece midir insani hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Birini sevmek için nedenin yoksa onu gerçekten seviyorsundur.

Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce.

Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin bir tanem… 

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm.

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın.

İdam sehpasında ki mahkûm ne kadar yaşamayı seviyorsa, Bende seni o kadar çok seviyorum.

Yanaklarım dururken canımı sıkman çok saçma.

Unutma ki, yalnız olmak; yanlış yerde ve yanlış bir kalpte olmaktan iyidir

Hayatıma girip canıma can kattığın için, Bir gülüşünle beni mutlu ettiğin için, Kör olup senden başka kimseyi göremediğimi anlayıp kalbinin kapılarını bana açtığın için teşekkür ederim. Seni Seviyorum.

Arzularını ve korkularını ortadan kaldır. Artık senin için hiç bir zalim kalmaz. Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır; geçip giden zaman.

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim. 

Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara.

Kimsin sen yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarımsın, farkında olmadan yıllardır beklediğimsin belki de, kimsin sen, sen benim sevdiğimsin sevdiğimi söyleyebildiğimsin!

instagram duygusal sözleri makalemizin sonuna geldik yukarıdaki içeriklerin başlıkları instagram duygusal sözleri, İnstagram Biyografi Sözleri, instagramda paylaşılacak sözler gibi 3’e ayrılmaktadır, İnstagram post sözleri makalemize göz atmak isterseniz lişnke tıklamanız yeterlidir.

 

Bir cevap yazın