Anneye doğum günü Sözleri
 

Anneye doğum günü Sözleri


Anneye doğum günü Sözleri İnstagram hikaye resimleri, Anne için en güzel, en yeni, anlamlı, resimli doğum günü mesajları trendsozler.com sitesi olarak bir arada topladık. Sizlerin dünyaya gelmenize vesile olan annenize en yeni anneye doğum günü mesajları göndererek Anne’nizin gönlünü kazanmak için işte en güzel anneye doğum günü sözleri…

Facebook sayfamız..

Anneye doğum günü Mesajları

Anneye doğum günü Sözleri Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.”

”Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.” Anneye doğum günü Sözleri

”Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.”

”Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara canım annem!”

”Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.”

”Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.”

Anneye doğum günü Sözleri Kısa

”Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Anne doğum günün kutlu olsun.”

”Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem. Doğum günün kutlu olsun.”

”Anneciğim, en güzel anları seninle yaşamış biri olarak kendimi şanslı görüyorum. Kötü günlerimde tek yoldaş, sırdaş oldun. Senin iyiliklerini hak ediyor muyum bilmiyorum? Sen her şeyin en iyisine layıksın ama. Doğum günün kutlu olsun, benim canım.”

İnstagramda paylaşılacak Anneye doğum günü Sözleri

”Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem.”

”Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.”

”Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.”

”Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Annem annem. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.”

”Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.”

”Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.”

”Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye annem… Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin… Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yıllara Canım Annem.”

İyi Ki Doğdun Anne Sözleri

”Unuttuğu sandın ama, bak yanıldın.Binlerce öpücük ve sevgilerimi gönderiyorum sana. Nice mutlu yıllara.”

”Güneş tanesi kadar sıcak.Yağmur kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dilerim. Canım annem doğum günün kutlu olsun.”

”Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez…Bütün dünya benim olsa, bir annem etmez…”

”Her zaman senin karşında masum ve sevgiye muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Beni benden çok tanıyansın, bilensin.Bana sarıldığın zaman bütün dertlerimi yok edensin… Çünkü sen benim annemsin.”

”Su gibi geçen senelerde, dün gibi hatırladığın günlerde olduğu gibi, bugün de, yarın da yüzün hep gülsün, nice yaşlar boyu sürsün. Doğum günün kutlu olsun.”

”Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem doğum günün kutlu olsun.”

Nice Mutlu Yıllara Anne Sözleri

”Kuzey rüzgârı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim. Başımı dizlerine koymaya geldim güzel annem. Doğum gününü kutlamaya geldim…”

”Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.”

”Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir anne, yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun annelerin annesi.”

anneye doğum günü mesajı kısa ve öz

”Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anneciğim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın.

”Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.”

”Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun Canım Annem.

”Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.”

”Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.”

”Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem…”

bu güzel sayfamızda instagram hikaye olarak hazırladığımız Anneye doğum günü Sözleri yer almaktadır. bir diğer makalemiz doğum günü kutlama sözleri ilginizi çekebilir.

 

Bir cevap yazın