Abiye doğum günü mesajları resimli
 

Abiye doğum günü mesajları resimli


Abiye doğum günü mesajları resimli makalemizde abi için doğum günü mesajları(sözleri) listelenmiş olup abinin doğum gününü kutlamak için mesajlar aşağıda listelenmiştir.

Abiye doğum günü mesajları resimli sözleri yanı sıra facebook, twitter gibi sosyal mecralarda paylaşılacak story sözleri de eklenmiştir..

Doğum Günün Kutlu Olsun Abim Sözleri

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara abim…”

”En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara…”

”Sayın değerli sağlam ciğerli, bazen üzüntülü bazen kederli, su gibi akan şimşek gibi çakan kalbimin en değerli köşesinde gül suyu şişesinde saklamış olduğum muhterem varlık muhterem abim… Doğum günün kutlu olsun…”

”Gündüzün yatta, gecen barda, altında Porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel abim.”

Abiye doğum günü mesajları resimli

Abiye doğum günü mesajları resimli
Abiye doğum günü mesajları resimli

”Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar…”

”Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara…”

”Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim…”

”Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.”

”Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abim.”

İlginizi Çekebilir:

Doğum Günü Sözleri

Abi için doğum günü mesajları

Kuzene Doğum günü mesajları

Abilere Doğum Günü Mesajları

”Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk  kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara…”

Abiye doğum günü mesajları resimli İnstagram Story

Abiye doğum günü mesajları resimli
Abiye doğum günü mesajları resimli

”Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!”

”Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını, bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim…”

”Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara güzel kalpli abim…”

”Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abi

 

Bir cevap yazın