yılbaşı kutlama sözleri (mesajları)
 

Yılbaşı kutlama Sözleri-2021


Resimli yılbaşı sözleri (mesajları) makalemizde Yılbaşı kutlama resimleri, yılbaşı kutlama sözleri, yılbaşı kutlama mesajları Hoşgeldin 2021 sözleri Yer almaktadır..

Yeni yılda en güzel günlerin sizlerin olmasını dilerken sizler için bu sayfada yılbaşı sözleri hazırladık. Bu güzel yılbaşı sözlerini whatsapptan ya da kısa sms ile atın ya da sosyal medyada facebook ya da twitterdan paylaşın.

YILBAŞI SÖZLERİ 2021


Manşet: Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar…


Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2021 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

yılbaşı kutlama sözleri (mesajları)
yılbaşı kutlama sözleri (mesajları)

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… Nice mutlu yıllara…

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle, Mutlu Yıllar.

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim.

İlginizi Çekebilir : Mevlana Güzel Aşk Sözleri

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de?

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

Gelecek hakkında düşünün ki bir geleceğiniz olsun. Yeni yılınız kutlu olsun mutlu yıllar.

yılbaşı kutlama resimleri
yılbaşı kutlama resimleri

2018 yılbaşı gecesinde bütün umutlarınız ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

Yılbaşı kutlama Sözleri

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

Varsın iki göz odalı bir evimiz olmasın, yeter ki senin iki gözün bende olsun. Yeni yılın kutlu olsun sevdiceğim.

2018 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin inşallah…

Yeni yılda ve bundan sonraki ömrümde uğruna ölmek değil, uğruna yaşamaya hazırım bitanem. Yeni yılımız kutlu olsun aşkım.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda Yılbaşı kutlama Sözleri sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Tüm dostlarım yeni yılınız kutlu olsun…

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

yılbaşı kutlama mesajları
yılbaşı kutlama mesajları

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar.

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2021 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice Yıllara.

Yılbaşı kutlama mesajları

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

2021 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2020 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2018 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle.

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2018 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Dünya’nın en anlayışlı en tatlı en güzel kocasına… Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. 2018 bize, yuvamıza sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirsin.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin Yılbaşı kutlama Sözleri başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

yılbaşı kutlama resimleri
yılbaşı kutlama resimleri

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2018 yılının ülkemiz, ailemiz trendsozler.com ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Yılbaşı kutlama resimleri

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Görünce mutlu olduğumuz, İnsanlar vardır. Rabbim yeni yılda, O insanların sayısını arttırsın…! Sağlık ve Huzur dolu nice yıllara…!

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor, umarım 2021 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir… Mutlu Seneler…

2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak, 2021 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin… Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun… Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, başarı, sevgi ve huzur getirmesini dilerim… Mutlu Yıllar..

Seni tanıdığımda 2020 yılının ilkbaharıydı ve şimdi 2021 yılına merhaba diyoruz… Seninle bu yılın da her ayı  Yılbaşı kutlama Sözleri ilkbahar gibi gelicek bana, sağlıklı ve mutlu nice yıllarda beraber olmamız dileğiyle… Mutlu Yıllar…

Seninle her gün bana yeni bir yıldır, gözlerinde bulurum mutluluğu, sözlerinde yaşarım o anı dolu dolu… Benim için en güzel yılbaşıdır bana olan sevgin bir tanem…

Hayatın bütün güzellikleri gözlerindeki ışıltı kadar güzel, temiz, içten ve parlak olsun… 2021 yılı sana ve ailene mutluluk getirsin…

 

Bir cevap yazın