sahur sözleri, sahur mesajları, sahurda atılacak sözler, sahurda yollanacak mesajlar
 

Sahurda Atılacak Sözler


Sahur Sözleri Sayfamızda Sahurda atılacak Mesajlar ( sözler), Oruç Tutanlar İçin Sahura kalkma zamanı geldi Sahura kalktığımızda Sevdiklerimize, dostumuza atılacak Sahur Sözleri, hazırladık. Oruç Gününün İlk Günü olan 24 nisan 2020 yılında ilk Sahur Gecesi Sahurda yollanacak Mesajlar Sayfamızda yer almaktadır.

Resimli Sahur Mesajları İçin Tıklayın..

en güzel Sahur Sözleri, en yeni Sahur Sözleri, en iyi Sahur Sözleri, sitemize ekledik.

Ramazan’nın huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm müslümanlara daim olması dileğiyie, Hayırlı sahurlar.

Herşey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece heşeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, Hayırlı sahurlar.

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi. Kalplerimiz 1 oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz bu ay birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız Hayırlı sahurlar.

Sahurunuz  güzel, Kalbiniz Huzur Dolsun Ramazan Ayını Mübarek Olsun.

Gün batar usul usul, Kararır Gece, Yeniden doğar herşey, ” Her şey bitti ” dediğin bir anda Mübârek Ramazan Ayının Gönlünde Huzur kokulu bir Gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, Huzur Dolu sahurlar diliyorum.

Sahur Sözleri

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu sahurlar dilerim..

Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, Attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, Hayırlı sahurlar.

Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir, imanın ne kadar güçlü olursa değerler okadar fazladır. Hayırlı sahurlar.

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu sahurlar  dilerim.

Bir’e Beş versin Yüce YARADAN bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, HayırIı sahurlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle HayırIı sahurlar.

Bir lokma ekmeğin tadı sahurda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri sahurda gösterir kendini HayırIı sahurlar.

İman gücüdür ayakata tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza işık tutan, HayırIı sahurlar.

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, HayırIı sahurlar.

Okyanusların derinliğindeki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, bu ramazan da dualar su olsun hak yolunda. HayırIı sahurlar.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı sahurlar.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda sahur bereketi eksik olmasın iyi sahur diliyorum.

Rüya gibi gelip geçer ramazan bu rüya gibi ayda bütün dualarınızın kabul olması dileğiyle. iyi sahur diliyorum.

Tuttuğunuz oruç kıldığınız namaz sahur  sofranıza bereketi getirsin hayırlı sahurlar  olsun.

Sahur Sözleri SMS

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı sahurlar diliyorum.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin sahurla  güçlenmesini dilerim hayırlı sahurlar.

Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıIdığımız namazın kabuI oIması ve daim oIması diIeğiyIe HayırIı Sahurlar.

Bugünüde şükrederek geçirmek yarınlara şükür dolu başlamak nasip olsun, hayırıı sahurlar.sizin olsun…

En bereketli ve güzel sahur  anı sizinle olsun hayırlı ve güzel sahurlar.

Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırl sahurlar.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tadlar sizlerle olsun sahurunuz güzel olsun.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı sahurlar

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı sahurlar diliyorum sofranıza hayırlı sahurlar..

Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek ay hepimize hayırlı olsun, hayırlı sahurlar..

11 Ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı sahurlar.

En Güzel Sahur Sözleri

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız halil ibrahim bereketinde olsun hayırlı sahurlar.

Sahurlar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı sahurlar.

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi. İman gücüdür ayakata tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza işık tutan, hayırlı sahurlar.

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi YARADAN’a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı sahurlar.

Sofranızda bereket gönüllerinizde huzur olması dilekleriyle hayırlı sahurlar

Güzel ayın güzel insanları sofralarınızdan bereket kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin sahurunuzu ALLAH kabul etsin.

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı sahurlar diliyorum..

Bütün müslüman alemin bu güzel ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce RABBIM’den Hayırlı Sahurlar.

Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin, Hayırlı Sahurlar.

BugünIerin değeri biIinmeIi, ramazanda duaIar ediImeIi, insanoğIu şükretmeyi biImeIi, Ramazan deyip geçmemeıi! HayırIı sahurlar.

Sahur Sözleri Yazımızın Sonuna geldik, Diğer Hazırlşadığımız Resimli Sahur Mesajları Yazımıza Göz atmayı unutmayun Watsapp, instagram, facebook gibi sosyal ağlarda sevdiklerimizi mutlu edebiliriz..

 

Bir cevap yazın