828084 0
 

Kadir Gecesi Sözleri


Kadir gecesi sözleri İnstagram hikayesi makalemizde kadir gecesi yollanacak sözlerhazırladık. Kadir Gecesi Sözleri (mesajları) İnstagram için de hazır, İnstagram Hikaye olarak paylaşılacak kadir gecesi sözleri aşağıda listelenmiştir..

Kadir Gecesi Sözleri

Bin Aydan Daha Hayırlı Olan Kadir Gecesinde, Kainatın Yaratıcısı Ve Alemlerin Rabbi Bağışlayıcı Ve Acıyıcı Yüce Allah Tüm Dualarınızı Kabul Etsin.Kadir Gecesi Mubarek Olsun…

Yagmur Yüklü Bulutlar Gibi Gelen, Etegindeki Hayir Cevherlerini Basimiza Bosaltan Ve Bizlere Mutluluk Veren Kandilin, Büyüsüne Kapilmaniz Dilegiyle Kadir Gecen  Mubarek Olsun…

Milyonlarca Damla Serilsin Yüreğine, Bin Mutluluk Dolsun Gönlüne, Bütün Hayallerin Gerçek Olsun, Duaların Kabul Olsun Bu Gece. Kadir Gecen Mübarek Olsun..

Semanın Kapılarının Açılıp Rahmetin Sağanak, Sağanak Yağdığı Bu Günde Duşen Damlaların Sizi Ailece Sırıl Sıklam Etmesi Dileğiyle. Kadir Gecen Mübarek Olsun..

kadie gecesi sözleri(mesajları)
kadir gecesi sözleri(mesajları)

Kadir Gecesi Dileklerimizi, İsteklerimizi Allah’a Arz Etmek İçin Bu Gece Önemli Bir Fırsattır. Kadir Gecesi, Allah’ın Rahmet Ve Bağışlanmasının Sağanak Halinde Yeryüzüne İndiği, Dileyen Her Müminin Armağanlara Gark Ettiği Bir Gecedir. Kadir Gecen Mübarek Olsun..

Bağtınız Gözleriniz Kadar Berrak, Kaderiniz Bakisiniz Kadar Güzel, Umudunuz Yarin Kadar Yakin, Yarininiz Askiniz Kadar Mutlu, Askiniz Kadir Kadar Mukaddes, Dualariniz İstediginiz Gibi Makbul Olsun.
Bu Gece Bundan Sonra Peşpeşe Gelecek Bir Dizi Kandillerin; Miraç Ve Beraat Kandillerinin, On Bir Ayın Sultanı Mübarek Ramazan Ayının Ve Kadir Gecesi’nin De Habercisidir. Bu Gecede Dularımzın Kabülüyle Kandiliniz Kutlu Olsun

Kadir Gecesi Sözleri İnstagram

Kadir Gecesi Sözleri İnstagram Hikaye(story) Sözleri Makalemizi Facebook gibi sosyla ağlarda paylaşabilirsiniz.. Ramazan Bayramı Kutlama Sözleri İlginizi Çekebilir.

Her Tomurcuk Yeni Bir Çiçeğin, Her Çiçek Yeni Bir Baharın, Her Kandiı Yeni Rahmetıerin Habercisidir. Rahmet Ve Mağfiret Doıu Kandiı Geçirmenizi Diıeriz.Kadir Geceniz Mubarek Olsun….

Tövbe Melekleri kalbe konsun af dalgaları saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle,Dualarınız Kabul Kadir Geceniz Mübarek Olsun….

Kadir Gecesi İnstagram hikaye resimleri
Kadir Gecesi İnstagram hikaye resimleri

Kim Erdemine İnanarak Ve Sevabını Umarak Kadir Gecesini İhya Ederse Aııah Onun Bütün Geçmiş Günahıarını Bağışıar HADİS Kandiliniz Mubarek Olsun

Allah’ın Aşkıyla Gönüller Yansın Bu Gece, Mevlana Gibi Dön Bu Gece, Secdeye Varıp Huzura Erince, Şu Fakiride An Bu Gece. Kadir Geceniz Mübarek Olsun….

Borçlarımızdan, Ceza Ve Günahlarımızdan Kurtulmak İçin Bu Gece Dua Edelim Allah Affeden Ve Bağışlayandır, Unutmayalım Eller Semaya Kalkıp, Yürekler Bir Atınca Bu Gece, Gözler Sevinç Yaşlarıyla Dolacak Kadir Geceniz Mübarek, Dualarınız Kabul Olsun.

Kim Erdemine İnanarak Ve Sevabını Umarak Kadir Gecesini İhya Ederse Allah Onun Bütün Geçmiş Günahlarını Bağışlar HADİSİ ŞERİF  Kadir Geceniz Mübarek Olsun….

indir 1 2

Bu Mübarek Gecede  Kulun Yalvarış Ve Yakarışlarını Yüce Mevla’ya Sunacağı Ve O’nun Sonsuz Affından, Merhametinden, İyiliğinden Bol Bol Yararlanacağı Umut, Huzur Ve Müjde Gecesidir Kadir Geceniz Hayırlı Olsun

Tüm müslüman kardeşlerimizin kadir gecesi mubarek olsun der hayirlara vesile olmasini cenabi allahtan niyaz ederim saygi kardeşlik dolu gunler dilerim.

Kadir Gecesi İnstagram Hikaye

Allah’ın Nimet, Rahmet Ve Mağfiretinin Müminlere Bol Bol İhsan Edildiği Gece Manasına Gelen Kadir Gecesi’nde, Bir Yıllık Yaşantımızı, İbadetlerimizi Ve İyiliklerimizi İyi Düşünecek Ve Ona Göre Hayatımıza Çekidüzen Vererek Samimi Bir Teslimiyetle Nefis Muhasebesine Gireceğiz. Bu Gece Hayırlı Bir Gece, Yüreklerimiz İbadetle Çarpsın, Gönüllerimiz Bir Olsun.. Kadir Gecesiniz Mübarek Olsun!

Kadir Gecesi İnstagram Story
Kadir Gecesi Sözleri İnstagram Story

Allaha Olan Borçlarımızdan, Ceza Ve Günahlarımızdan Kurtulmak İçin Bu Mubarek Gece Dua Edelim. Allah Affeden Ve Bağışlayandır, Unutmayalım Eller Semaya Kalkıp, Yürekler Bir Atınca Bu Gece, Gözler Sevinç Yaşlarıyla Dolacak Kadir Geceniz Mübarek Olsun…

Bu Gece Ki Kulun Yalvarış Ve Yakarışlarını Yüce Mevla’ya Sunacağı Ve O’nun Sonsuz Affından, Merhametinden, İyiliğinden Bol Bol Yararlanacağı Umut, Huzur Ve Müjde Gecesidir. Kadir Gecen Mübarek Olsun…

Allah”In Rahmeti, Bereketi Sizin Üzerinize Olsun, Gönül Güneşiniz Hiç Solmasın, Yüzünüz Aydın Olsun, Kabriniz Nur Dolsun, Makamınız Firdevs, Dualarınız Kabul Olsun. Mübarek Kadir Geceniz Kutlu Olsun…

Allah’ın Aşkıyla Yanan  Bu Gece, Mevlana Gibi Dön Bu Gece, Secdeye Varıp Huzura Erince, Şu Fakiride An Bu Gece. Kandiliniz Kutlu Olsun.

Bin Aydan Daha Hayırlı Olan Kadir Gecesi. Kulun Rabbine Yakın Olduğu Gecelerin En Önemlisi? Kendisine Dua Edenleri Geri Çevirmeyen, Her Şeyi Bilen, Günahları Bağışlayan, Gören Ve Duyan Yüce Allah Tüm Dualarımızı Kabul Etsin.Kadir Geceniz Kutlu olsun

Bu Gece Boyunca Melekler, Rablerinin İzniyle Ölü Canlara Hayat Taşımak İçin Bölük Bölük İnerler; Her Çeşit Barış, Huzur, Saadet Ve Güven Taşırlar… Ta Şafak Sökünceye Dek!.. Bu Mübarek Kadir Gecesinde Allah Dualarınızı Kabul Etsin.

Kadir Gecesi Sözleri Resimli

kadir gecesi mesajları
kadir gecesi mesajları

O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar… ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı KABUL ETSİN..

Bugün eIIerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza meIekIer güI koysun, yüreğiniz coşsun. trendsözler.com Kadir geceniz hayırIara vesiIe oIsun.

Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Nice kandiller.

Bin aydan daha hayırlı olan kadir geceniz mübarek olsun. Rabbim dualarınızı kabul etsin.

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarin kadar yakin, yarininiz askiniz kadar mutlu, askiniz Kadir kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.

Kuran-ı Kerim’de Kadir Gecesi için LeyIetüI kadri hayrun min eIfi şehrin yani Kadir Gecesi bin aydan hayırIı bir gecedir diye buyuruIuyor Bu nedenIe bu geceyi ihya edeIim Kadir geceniz hayırIı oIsun

Tüm müslüman aleminin kadir gecesi mübarek olsun hepimiz açan avuçlrımızı boş gönderme YARABBİM

Kadir Gecesi Sözleri Makalemizin sonuna geldik sevdiklerimize eşimize dostumuza bu güzel kadir gecesi sözlerini yollayabilirsiniz. Ramazan bayramının gelmesina az kaldı bayram için hazırladığımız Ramazan Bayramı Mesajları konumuzu incelemenizde fayda vardır. allaha emanet olun yorumlarını esirgemezsiniz inşallah..

 

Bir cevap yazın