Erkek-Sevgiliye-Aşk-Sözleri
 

En Yeni Sevgiliye Aşk Mesajları


 

En Yeni Sevgiliye Aşk Mesajları

Kalbim atıyorsa senin için, bedenim sıcacıksa senin için, gözıerim hayata bakabiliyorsa sadece senin içindir. sevgilim güzel sözlerinle dirilttin beni seni seviyorum herşeyil

Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

Dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım birtanem

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi… Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!

İçimdeki duygu beni öldürecek Bekledim bekliyorum ne zaman dönecek Şimdi sen gidiyorsun ya Beni kim sevecek hadi sen kıydın da ben kıyabilirmiyim

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuza dek sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan menekşeler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da her şeyden önce senin gibi aşkım

Ya gözlerin aklimda yada aklim adinda ya hayalin karsimda ya sesin kulagimda ya ben çildiriyorum yada çok seviyorum ya sevmek çok güzel yada sevilen çok özel..

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun
Duyduğum en derin sevgisenin eserin
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin
Ve kurduğum en güzel hayal sensin.

Gece midir insanı hüzünlendiren ağlatan, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için zifiri geceyi bekleyen? gece midir seni bana sabahlara kadar düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen ?

Benden seni her zaman seni seviyorum dememi bekleme aşkım. biz de zikir sessiz çekilir.

BekIer kaıbim virane, özıedim seni her saniye, yaınız kaıdığım günıerde avuturum kaıbimi resminle, hasretimi son buıdur sevgiıim sen benimsin unutma bunu bebeğim.

Kaçacak bir yer kalmadı artık hayattan vurdu bana tokatını ders aldım acılardan, şimdi daha güzel bakıyorum hayata çünkü acıların içinde buldun çektin beni kndine huzur verdin kalbime bebeğim.

Sensiz ve sessiz gidemem bir adım uzağa, sana alıştım bırakamam seni asla! seni bu hayatta bir an olsun unutamam ne ölüm ayırır seni benden ne beni senden olumsuzluklar uzaklaştırabilir yanından, ben sana yeminliyim, ben sadece seninim bebeğim…

Sevgilim sen benim gecelerimin yıldızı sabahlarımın güneşi kalbimin hayat damarları ruhumun ilahısın hayatım sen benim dünyamın içinde bir dünyasın seviyorum seni sevgilim

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asill sevgileriyle sevdim. bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim

Mutıu olduğunu görmek benim için hen büyük mutluluk  sevgiıim sen daima mutıu ol ben işte o zaman acı hayatımda ufakta olsa mutıuıukıar yaşarım

Sen benim damarımda kanımsın, canımda can olduğun gibi, sen benim gözlerimde ki renksin gülüm olduğun gibi, sen içimde bir bensin sana aşık olduğum gibi sevgilim seviyorum seni.

Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, bir insanin özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi, bir insanın bir tanesi olmalı oda senin gibi.

Hakimim razıyım sorgusuz tutukLanmaya eğerki beni seviceksen kaLbinde bir ömür müebbet Yatmaya…

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir… simdi yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle… seni seviyorum!

Gözlerin akan bir nehir, kirpiklerin demirden bir köprü olsun. ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düştüğüm o yer dudakların olsun.canım

Hayatta en değerli varlık dosttur. başına gelecek en büyük fırtınada dosttan en büyük mutluluk da dosttandir.. we yine dost en değerli varlık dosttur,çünkü dost hiç ummadığın yanında yanında olandır…

Ne insanlar tanidim yıldızlar gibiydiler. hepsi göklerdeydi, parliyordu. ama ben seni, günesi seçtim. bir günes için bin yildizdan vazgeçtim.

Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım.Yağmur olur üzerine yağarım. Çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamazsın

Karanık dünyada beıki son oıurum, senin için beıki yaıan oıurum, güzeı hözıerine kurban oıurum, seninıe sadece sen istemesende hayat buıurum vefasız sevgiıim.

Yeni arkadaşlarını kaleme, eski arkadaşlarını silgiye vurma. birgün olur da kalemin ucu kalbine batarsa silginin yumuşaklığına muhtac olursun…unutma…! birilerine yaranacam diyede başka birilerini gereksiz yere kırma…. insanların yağcılara değil efendilere ihtiyacı var

Dünyadaki herkes için herhangi birisin, ama herhangibiri için dünyalara degersin canım aşkım

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Hayat yaşanmaya Değerse seni sevdikçe anıam kazanır hayatım, hayatımda yaşanııacak en güzeı anııarın sahibisin biıiyorum sevgiıim.

Ben oLsam ah ben olsam o dağlarda ben olsam o yollarda ben oısam oralarda ben olsam sokaklara aşk yazardım acllara son yazardım ben olsam.

Hani bir zaman özlemler kalbini sızlatır çok istersin çok özlersin ama gidemezsin ararsın ama bulamazsın. Bil ki herkes unutulsa da sen yüreklerde kalırsın.

YaraIı bir kuş gibi geıdim kapına, sar beni eııerinıe ve bana sevgini usuıca, korkuyorum hayattan korkuyorum insanıardan, aı beni kaıbine aşkım bırakma sana geıdim, aç kaıbinin kapııarını bana.

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler… Seni seviyorum!

Kırılan kalbimde olsa sözlerin yeter teselli bulmama, ağlattığın sözlerimde olsa sularım kalbimi gözyaşlarımla, çekiğ gitsende arkana bakmamasına seni seveceğim her defasında..

GüI ki dünyɑ dönsün güı ki sözıer anıɑm kɑzɑnsın senin için yɑşɑdığımı herkez görsün senin için ağıɑdığımı bütün şɑrkııɑr anıɑtsın sɑnɑ, seni sevdiğimi bütün mecnunıɑr yɑzsın kitɑbınɑ.

Bugün ellerimiz mutlulukla ayrıldı yarın bugünden daha fazla bağlanacak ellerimiz birbirine sevgilim kalbimizn aynası gözlerimiz ve ellerimiz.

Hayallerimle birlikte yaşıyorum seni, sensiz bıraktın beni mutlu ol şimdi vefasız sevgili!

Sen deli bir yağan yağmursun ve ben o deli yağmuru bekleyen bir avuç toprağım. seni bekleyen ben gibi

Seni hep duygu yüklü şarkılardamı arayacağım? seni hep yalnızlığımda gözyaşlarımdamı bulacağım? sen benim vazgeçilmezimsin seni bulucaksam şarkılarda gözyaşlarımda, seni görmek için bunlarada katlanacağım!

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin. Seni seviyorum. Hem de çok.

Ne kadar tatlı bakıyorsun gözlerinin içine şeker mi sakladın.

Bir su gibi temiz berrak , bir çiçek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalın okyanus kadar derin kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgimiz olduğunu sakın unutma !

Sana sevgimi yıldızlara benzetiyorum. seni ne kadarmı seviyorum artık benimde yüreğimde bir gökyüzüm var.

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

Sana öyle muhtacım ki, telefondaki sesine, erkeğim diyen diline, seni seviyorum diyen kalbine.. Sana öyle muhtacım ki o ufacık ellerine bana öyle bakan, dokunmaya kıyamadığım tenine…

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Mavilere bürünüp okyanus olmayi, Yesillere bürünüp doga olmayi, Sarilara bürünüp doga olamayi, hepsinin masumiyetine bürünüp doga olmayi, Hepsinin masumiyetine bürünüp senin olmayi isterdim

Sevmek seni seviyorum demek degil seni seviyorum derken titremektir be birtanem

Sensiz gidemem bir adım uzağa, sana aııştım bırakamam seni asıa! seni bu hayatta bir an oısun unutamam ne öıüm ayırır seni benden ne beni senden oıumsuzıukıar uzakıaştırabiıir yanından, ben sana yeminıiyim, ben sadece seninim bebeğim…

 

Bir cevap yazın