enyenisozler.com sitesi olarak en yeni Günaydın mesajları arkadaş, en güzel arkadaşa günaydın mesajı hazırladık. günaydın bu gün her dertleriniz son bulurken neşeniz ve mutluluğunuz zirve yapsın. Her birimizin canı gibi kıymetli ve değer verdiği arkadaşları ve dostları vardır, Onlara en güzel, en yeni, etkili, komik, esprili Günaydın mesajları ve günaydın sözleri gönderecek, Arkadaşlarımızın yeni bir güne enerjik başlamasına vesile olmanız için, Bu en yeni Günaydın sözleri ve Günaydın mesajları‘nı facebook veya Günaydın mesajları‘ nı Whatsapp’tan gönderebilirsiniz.

Arkadaşa Günaydın Sözleri

Günaydın, mutlu sabahlar arkadaşım, dileklerinin gerçekleştiği, güzel haberlerin geldiği bir gün geçirmen dileğiyle.”

”Sabah ola hayır ola, gönlün mutluluk ile dola. Hayırlı sabahlar ilk duamdır sana, günaydın arkadaşım.”

”Her sabah Rab’bimize Dua etmeyi unutmayalım. Çünkü Allah bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar arkadaşlar.”

”Günaydın dostum, mutlu olduğun şeyleri yaptığın bir gün geçirmeni dilerim.”

”En güzel çiçekler bahçende olsun, en sevdiğin insan yanında olsun, günaydın sevgili dostum.”

”Arkadaşım, hayırlı sabahlar. Allah’ın Rahmeti ve bereketi hep üzerinize Olsun! Sabahınız hayır, gününüz huzurlu ve bol kazançlı geçsin inşallah.”

Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Hayırlı sabahlar.”

 

günaydın mesajları
günaydın mesajları

”Uyanınca,bak etrafına,eksik olanı gören mutsuzlardan mı, elde olanı gören mutlulardan mısın? Elde olan da bitmez,eksik olan da… Günaydın.”

”Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi emek ve çaba harcayarak bir şeyler yapmak ister. Kiminin ise varlığı en büyük güzelliktir. Günaydın.”

”Yalanlarla dolu bu kocaman dünyada beni yalansız sevdiğin için teşekkürler dostum, günaydın.”

”Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.”

”Yıkılmaz dağların sarsılmaz taşlarıyız, yüreğimizde sevda yazar alnımızda bela, biz delice sevmesini biliriz, ama sevdiklerimizi unutmayı asla, günaydın arkadaşım.”

”Allahü Teala’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlık huzurlu bir gün nasip etsin.”

”Herkese mutlu sabahlar diliyorum… Hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dileğiyle günaydın arkadaşlar.”

”Arkadaşların en güzeli, en özeli, en özleneni artık aç gözlerini, işimiz çok  Günaydın.”

”Arkadaşlar olmadan, hayatın bir anlamı olmaz. Bir sevgi olmadan, kalpte huzur olmaz. Bir hikaye olmadan, bir film olmaz ve benden bir günaydın mesajı almadan, güzel bir gün olmaz! Günaydın

”Sağanak sağanak rahmet yağsın hayatına, her gün Resulullah girsin rüyana, melekler amin desin dualarına, kalbine nur, hanene huzur dolsun. Hayırlı sabahlar.”

”Günaydın yüreği aydınlık, düşünceleri güneşli dürüst emekçi dostum!”

”Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi emek ve çaba harcayarak bir şeyler yapmak ister. Kiminin ise varlığı en büyük güzelliktir. Günaydın.”

”Günaydın, kırmadan, dökmeden birbirini anlamaya, kendini anlatmaya çalışanlar… Bir bardak çay güzelliğinde bir gün dilerim.”

resimli gunaydın yenı haftalar mesajı-8
resimli gunaydın yenı haftalar mesajı-8

”Gününüz; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığınız nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar günaydın arkadaşlar.”

”Arkadaşlar telefonunuza “sıcak bir günaydın mesajı” bırakıyorum, yudum yudum için, iyi gelir, ihtiyacı olan varsa da alsın.”

”Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu günaydınlar.”

”Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar arkadaşım.”

”Geçmiş bir tarih, gelecek bir gizem, bugün bir hediye, her anın kıymetini bilmeli, insana değer vermeli, günaydın değerli dostum.”

”Gece sabahlamak niyetiyle en derin muhabbete girişip uyuyakalan, oha uyumuş kalmışım, sabah olmuş ya yaww diyen dostum, günaydın.”

Güzel bir gün bir dostun günaydın mesajı ile başlar. Günaydın.”

”Dününün nasıl olduğunu ve ya bugününün nasıl geçeceğinden önce bugüne uyanabildiğine şükret.. Yeni güne Bismillah..”

Arkadaşa Günaydın Mesajları
Arkadaşa Günaydın Mesajları

 

”Değerli dostum hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.”

”Gözlerini bu güne öyle bir aç ki her şey dilediğin gibi olsun arkadaşım, Günaydın.”

”Sabah güneşi gibi etrafı aydınlatan, şeker gibi tatlı, gülümseyen bakışlarıyla herkesi mutlu eden kişi, yeni bir güne daha hoşgeldin, günaydın…”

”Can dostum zorluklardan uzak, güzelliklerle dolu güzel bir gün geçirmeni diliyorum, günaydınlar.”

”Dostlar hadi uyanın bakalım. Bugün güneş daha canlı doğdu sanki. Bu yüzden daha güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle..”

”Özleyiş yalvarış gibidir. Sevgisiz yaşamak ölmek gibidir. Her nerede olursa olsun Sizin gibi dostlarımın oldugunu bilmek benim için yaşayış gibidir. Günaydın can dostum.”

”Şu üç günlük dünyada dertlere boğulmuş olmasına rağmen gülmeyi başaran arkadaşlarım, hepinize günaydın.”

”Yaşadıkların sende kalsın. Yaşatacakların için çaba göster . Dostların için sevecek, sevdirecek nedenler bul. Seni bekliyor insanlar, günaydın.”

”Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler.”

”Dün gece melekleri üstünü örterken görmüşler. Umarım iyi uyumuşundur. Günün bereketli, yüreğin iman dolu geçsin. Günaydın can dostum.”

”Birinin sevgilisi veya bir başkasının kardeşi olmak güzel ama o kadar insan arasında senin arkadaşın olmak da ayrı güzel be kanka. Günaydın.”

”Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun… Günaydın.”

”Yılda sadece 1 gün açmak için 365 gün bekleyen kardelenin o bir günkü sevincini yaşamanız dileğiyle herkese günaydın.”

”Günaydın arkadaşlar, dünyanız mutlu, hayalleriniz gerçek olsun. Gönlünüze huzur dolsun. Mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun…”

 

 

Bir cevap yazın