Af Dileme Mesajları, sevgiliye
 

Af Dileme Mesajları Sevgiliye


Sevgiliye Af Dileme Mesajları hazırladığımız bu güzel sayfada sevgili için özür dileme sözleri(mesajları) ve sevgiliden af dileme mesajları resimli hazırlanmıştır. resimli af dileme mesajlarını üzdüğünüz sevgiliye whatsapp veya sosyal mecralardan da rahatlıkla yollayabilirsiniz..

Af dileme sözleri,Sevgiliye af dileme mesajları,Kısa af dileme sözleri,En yeni af dileme mesajları,

Bılirsın bır karıncayı bıle ıncıtmem… Senı de incıtmek ıstemedım, ınan kı ıstemeden oldu. Coooook ama cooooooooooooook özur dılıyorum senden.

af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canimi ama affetim de sonunda seviyorum seni ne olursa olsun bu kalb senin af diliyorum huzurunda….!

Af Dileme Mesajları
Af Dileme Mesajları

Yasananları bir çırpıda silerek atmak nekadar doğru senin için söyle insafsız sevgili senden bir af diliyorum bin ah çekiyorum…

İlginizi Çekebilir : En Yeni Af Dileme Sözleri

Af Dileme Mesajları Sevgiliye

Hayalleri Yıkılmış Bir insanım Bu Hayatta Seni Sevmekle Buldum kendimi Hayatta Şimdi Beni Bırakıp Gitme, Ne Olur Affet Bu Sana Asık Olan garibanı…..!

Bir mum ışığı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, atesli gözlerin seviyorumu yoksa nefretmi ediyor bilmiyorum ama affedersen herşey daha güzel olcak biliyorum…..!!!!!

SEVGİLİYE Af Dileme Mesajları
SEVGİLİYE Af Dileme Mesajları

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet…

İlginizi Çekebilir : Özür Dileme Sözleri

Sen benim hayatımda olduğun sürece ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin lütfen affet!

Bir mum ışı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyorumu yoksa nefretmi ediyor bilmiyorum ama affedersen herşey daha güzel olcak biliyorum.

Af Dileme Mesajları

umutlarımı geleceğime bağladım hayaller kurdum şimdi sen bunları silmek istiyorsun nekadar Af Dilesemde duymamazlıktan geliyorsun.. Bitirmekmi iStiyorsun bendeki beni ve Seni?

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Yapılan hataları Olgunlukla Karşılayıp Ona göre Değer vermek gerekir Affetmeni Diliyorum Senden Onay bekliyorum Hadi Bırak Şu inadı Kırma Yarınlarımı..

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyi… Seni de kırmak istemedim. Çok özür diliyorum senden. Beni anlarsın umarım.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

sevgiliye özür mesajları
sevgiliye özür mesajları

Seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam aşkım kalbimden özür dilerim içine seni sığdıramıyorum bedenimden de özür dilerim damarlarımda seni gezdirdiğim için.

Af Dileme Sözleri Sevgiliye

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?kırdım seni ama inan çok üzgünüm…. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur…. Bende bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Lütfen beni affet….

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor…

Sevgiliye Özür Dileme Mesajları Uzun

Seni kırdığım günden beri uykular haram oldu sevgilim. Her gün lanet ediyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye. Yüzüm yok ama af diliyorum senden. Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet aşkım beni. Bitsin bu çile. Sensizliğin yükü ağır çekilmez bu hayat böyle. Bir kerecik affetsen inan yoluna ölmeye hazırım sevdiğim ben.

Bir bilsen seni kırdığım günden beri kalbimde parçalara ayrıldı sevgilim. Pişmanım hem de çok; seni nasıl üzdüm böyle affet beni ne olur, ben ettim sen etme. Hatalarımın sebebi hep bu yersiz kıskançlığımdan. Biliyorum çok kısıtlıyorum, çok üstüne geliyorum ama güzelliğin beni deli ediyor sevdiğim. Söz veriyorum artık buna bir dur diyeceğim. Seni artık yormayacağım. Yeter ki bir kez affet beni. Göreceksin bak nasıl affettiriyorum kendimi.

Bu dünyada isteyeceğim son şey seninle küs kalmak sevgilim. Seni üzdüm nedensiz biliyorum ama aşkımıza gölge düşsün istemiyorum. İzin var affettireyim kendimi. İzin ver bu huzursuzluk bitsin yerini yüzündeki gülümseme alsın sevgilim. Ben çok pişmanım seni üzdüğüm için sana söz veriyorum bir daha asla üzmeyeceğim seni. Bu ilk ve son olsun aşkım. Ne olur affet beni.

 

Bir cevap yazın